Długopisy dla prezesa jako długopisy reklamowe?

Niezaprzeczalnym faktem jest, iż większości z nas podpisywanie ważnych umów kojarzy się z używaniem eleganckich i bardzo drogich wiecznych piór. Nie zawsze jednak tak jest. W wielu przypadkach prezesi firm czy inne osoby podpisujące w ich imieniu takie umowy po prostu nie lubią używać piór i zamiast tego korzystają z ekskluzywnych długopisów najlepszych marek.

Często zdarza się, że długopisy te są równocześnie swego rodzaju długopisami reklamowymi. Oczywiście nie mamy tutaj na myśli takich długopisów reklamowych do jakich jesteśmy przyzwyczajeni i jakie często rozdawane są na różnego rodzaju targach czy kiermaszach - w grę wchodzą najlepsze i najwyższej jakości długopisy reklamowe.

Często firmy zamawiają takie właśnie długopisy dla swoich prezesów, dyrektorów czy członków zarządów. Długopisy są oczywiście tak eleganckie, że nie ma tutaj miejsca na kolorowe naklejki - nazwa firmy zazwyczaj jest wytłoczona na obudowie długopisu eleganckim złotym lub srebrnym grawerem.

Jakie marki długopisów reklamowych są najczęściej wybierane przy takich okazjach? Za jedną z najlepszych uchodzi obecnie Faber - Castelli. Nie należy wprawdzie do najtańszych, jednakże na pewno warto w nią zainwestować.

Published by